Перейти к содержимому


ГРУ


Сообщений в теме: 4

Опрос: Ваше отношение к Школе рыболовного мастерства? (8 пользователей проголосовало)

Ваше отношение к Школе рыболовного мастерства?

 1. Бесполезно, в нашей стране людей не исправить. (0 голосов [0.00%])

  Процент голосов: 0.00%

 2. Как сказать, молодежь нынче не та... (1 голосов [11.11%])

  Процент голосов: 11.11%

 3. Доброе и нужное дело, дети - наше будущее! (8 голосов [88.89%])

  Процент голосов: 88.89%

Голосовать Гости не могут голосовать

#1

  Shurik
 • OFFLINE
 • 308 сообщений

Отправлено 15 June 2009 - 08:10

Коллеги, бороздя просторы интернета "натрапив" на вот такой вот сайт
http://www.ribaki.or...read.php?t=1056

Прошу всех, кому не безразлична судьба наших водоемов и их ресурсов проголосовать за усиление ответственности за браконьерство. Текст изменений можно прочитать по ссылке.
Спасибо.

Каталитические грелки Kovea + бензин в подарок

#2

  Serik
 • OFFLINE
 • 1574 сообщений
 • Город: Киев

Отправлено 15 June 2009 - 08:28

cм. Тута

#3

Отправлено 15 June 2009 - 09:56

+1 На ГРУ

#4

Отправлено 11 August 2009 - 14:35

В ночь с 8-го на 9-е августа с территории рыбинспекции на Победе 6 вышла в Днепр лодка, поставили ребятки сеточки от строящегося яхт-клуба до Южного моста!!! Километра с два!!!
Рано утром 9-го их потрясли, выгрузили из лодки на территорию рыбинспекции 5 мешков!!!
И в форме отвалили на лодке в верх по течению от 6-й Победы... Кончать надо тварей...

#5

  AVN
 • OFFLINE
 • 53 сообщений

Отправлено 18 October 2009 - 12:22

Шановні добродії!

26.10.2009 на водоймі «Рибацьке щастя» в Фастівському районі Київської області відбудеться відкриття першого відділення «Школи риболовної майстерності» (навчальний тиждень на осінніх канікулах - з 26.10.2009 по 30.10.2009). Першими учнями Школи (звісно безкоштовно) стануть діти з малозабезпечених сімей віком від 10 до 14 років з Києва та Фастова - 2 групи до 10 осіб з супроводжуючими.

Організатори:

1. Всеукраїнське Риболовне Громадське Об’єднання «Громада Рибалок України» (ГРУ). Головною метою організації є здійснення діяльності, спрямованої на вираження і захист законних прав та інтересів українських рибалок, охорону рибних ресурсів та водного середовища України, популяризацію та розвиток любительського і спортивного рибальства, а також риболовного туризму.

2. Сімейно-спортивний клуб риболовної майстерності при приватному підприємстві «Мідас». Розташований в межах Малоснітинської сільської ради Фастівського району Київської області на березі річки Унава - водойма «Рибацьке щастя».

За підтримки:

1. Малоснітинська селищна рада Фастівського району Київської області
2. Державна адміністрація Фастівського району Київської області
3. Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту

Партнери заходу *:

1. «ДІМ СВЯТОГО МАРТІНА» Римсько-католична церква (м. Фастів)
2. ТОВ «ПЕРЕМОГА СЕРДЕЦЬ» фінансова та соціальна допомога громадянам (м. Київ)

* Список партнерів доповнюється! Запрошуємо усіх благодійників, меценатів, спонсорів та волонтерів, які бажають чимось допомогти роботі «Школи риболовної майстерності» до участі в цьому та подальших наших заходах. Будемо щіро вдячні за будь-яку співпрацю.
Координатор програми – Неліпа Андрій Володимирович, т. +380675057378

Довідка:

Програма «Школи риболовної майстерності» була розроблена та офіційно затвержена ВРГО «Громада Рибалок України» та Міністерством України у справах сім'ї, молоді та спорту 20 липня 2009 року. Докладніше: http://www.ribaki.or...wthread.php?t=5

Робота Школи розрахована в першу чергу на дітей з малозабезпечених сімей. Перші серії занять будуть проходити в групах дітей віком від 10 до 14 років у період осінніх, зимових та весняних канікул у загальноосвітніх шкільних закладах. На літній період у Школі плануються регулярні заняття змінами за 10-денною схемою і для дітей різних соціальних категорій. Групи будуть набиратися в будь-яких містах (на базі водойми «Рибацьке щастя» поки що є можливість приймати не більше трьох груп до 10 дітей у кожній з супроводжуючими) - з їх збиранням, транспортуванням, наглядом і витратами на харчування нам будуть допомагати місцеві благодійні організації та приватні благодійники з цих населених пунктів. Сподіваємося, що на доброму прикладі співпраці ГРУ з ПП «Мідас» на водоймі «Рибацьке щастя» нам надалі вдасться заснувати подібні відділення Школи і в інших місцях України, щоб якомога більшій кількості дітей приділити увагу та прищепити їм любов до риболовлі, екологічну свідомість й дбайливе ставлення до природи.


Каталитические грелки Kovea + бензин в подарок