Перейти к содержимому


Надувные лодки ПВХ Bark, Kolibri, Grif Boat, палатки, тенты, транцевые колеса и другие аксессуары к надувным лодкам
Купить лодку ПВХ Bark
в интернет-магазине BARK.in.ua

III відкрита першість м.БЦ поплавцева вудка 21,22.05.2011р.


Сообщений в теме: 6

#1

  • Город: Белая Церковь

Отправлено 12 April 2011 - 15:31

Шановні рибалки та усі наші друзі!

БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось", при спільній організації з відділом Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту, профкомом ОППО ВАТ та ЗАТ "Росава", СК "Росава" і Білоцерківським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" проводе змагання:

"Третя відкрита першість м.Біла Церква з вилову риби поплавцевою вудкою", яке відбудеться в Київській області м.Біла Церква Томилівський масив, район "Ярмоли" Нижнє Білоцерківське водосховище по р.Рось 21,22 травня 2011р.

Умови проведення змагання наведені в відповідному Положенні
http://www.yurivska-...=731&Itemid=430


Реєстрація проводиться в цьому розділі та на форумі нашого Клубу
http://yurivska-ros.....php?f=5&t=2824

або за телефоном 050-448-50-15 Богданець Ігор (Голова Клубу).

Запрошуємо Всіх бажаючих приняти участь у цьому заході.

Каталитические грелки Kovea + бензин в подарок

#2

  • Город: Белая Церковь

Отправлено 17 May 2011 - 12:07

Шановні рибалки та усі наші друзі!

Залишається небагато часу до змагання і я надаю інформацію по різним направленням про підготовку до заходу "Третя відкрита першість м.Біла Церква з вилову риби поплавцевою вудкою", яке відбудеться в Київській області, м.Біла Церква, Томилівський масив, район "Ярмоли", Нижнє Білоцерківське водосховище по р.Рось - 21 (тренування), а 22 (реєстрація та змагання) травня 2011 року.

1. Головний спонсор цього заходу спеціалізований рибальський магазин "Глобус" на чолі з його керівником Лемешом Дмитром Анатолійовичем перед виїздом на Красне море із задоволенням надав призи і подарунки для переможців цього змагання на загальну суму 7500 гривень, уточнення по призам дивіться у нашому "Положенні" в відповідному розділі, а також на нашому форумі.
2. Спонсором по принаді на змаганні виступить приватний підприємець, який надасть переможцям п'ять упаковок по п'ять кілограм високоякісної принади під назвою "Золота рибка".
3. Я особисто був 16.05.2011 року на місці проведення нашого заходу і хочу всіх запевнити, що все залишилося як і у тому році: затишно, чудова природа, чиста і зариблена річка, трішки сміття від туристів, видно знаходження бобрів і пацюків різних видів, а головне є можливість розмістити спортсменів на запланованій ділянці до 70 чоловік.
4. Участь спортсменів від Аграрного Білоцерківського університету та районного спорткомітету під питанням по різноманітним причинам, а ситуація проясниться тільки в неділю ранком 22.05.2011 року на момент реєстрації.
5. Стан оператора Клубу Дружкова Миколи Михайловича поганий, він витримав вже третю операцію і стоїть питання буде він рухатися в загалі чи ні, а його дружина продовжує лежати у реанімації з розтрощеними ногами. Пригода трапилася у Житомирській області, а водій був тверезий на час скоєння ДТП де постраждав Микола з дружиною.
6. У нас на змаганні може статися сенсація, один із активних рибалок готовий виставити команду під назвою "Родина" де буде брати участь він сам, його кум, а саме головне його сьомі річна донька. Дівчина володіє п'ятиметровою маховою вудочкою і не відстає по виловам від свого батька та інших, добре розбирається в оснастці вудлища та рибальських фірмах, вона навіть і не цікавиться іграшками але взимку її рекорд склав біля шести кілограм виловленої річкової риби. Все що я написав підтверджується фото матеріалами і свідченнями рибалок м.Біла Церква. Якщо це яскрава рибальська зірочка не виступить по якоїсь причині на нашому змаганні (бо у її батька Юри 21.05.2011 року - день народження) то я обов'язково далі розповім про неї у наших новинах і розміщу фото у розділі "Фотогалерея" на нашому сайті, а також на інших форумах України.
7. Команда "Глобус" яка із-за термінового виїзду капітана знялася зі змагання планує все ж таки прийняти участь якщо після приїзду з відрядження нашого харчового спонсора Дригало Василя Антоновича буде прийнято рішення не виставляти команду "Наутілус", а об'єднатися з ним в одну команду - "Глобус" у новому складі: капітан Дригало В.А., Римарчук В.К., Солдатов В.О.
Розв'язка цієї інтриги буде тривати до 21.05.2011 року - почекаємо.

Ну і останнє - попередній склад команд учасників змагання на 16.05.2011 року.

1. Три Сергія (м.Біла Церква).
к.Козубенко Сергій Борисович
Костяний Андрій Васильович
Кондратенко Сергій Олексійович

2. Гайок (м.Біла Церква).
к. Ніколенко Віктор Миколайович
Собельников Борис Борисович
Морозов Павло Олексійович

3. Альтаїр (м.Біла Церква).
к.Кічігін Ігор Германович
Пазій Валерій Вікторович
Собченко Олександр Миколайович

4. Пірати (м.Біла Церква).
к.Брезіцький Петро Олександрович
Бондар Валерій Васильович
Ферт В'ячеслав Григорович

5. Доктор (м.Біла Церква).
к.Бондар Федір Володимирович
Гриб Олександр Григорович
Ємчинський Сергій Васильович

6. Bс-city (м.Біла Церква).
к. Колодій Володимир Володимирович
Гамар Андрій Миколайович
Соколов Олег Владиславович

7. Шалені пінгвіни (м.Біла Церква).
к.Гажала Віталій Юрійович
Сунцов Кирило Сергійович
Ковтун Андрій Ігорович

8. Рибачок (м.Біла Церква).
к.Власюк Олексій Миколайович
Власюк Андрій Миколоайович
Чернух Ігор Володимирович

9. Три Сашка (м.Біла Церква).
к.Безушенко Олександр Петрович
Гетьман Олександр Петрович
Рибаков Олександр Костянтинович

10. Черевики (м.Біла Церква).
к.Третьяк Володимир Костянтинович
Цімох Віктор Петрович
Цімох Василь Олександрович


Під питанням наступні команди:

1. Глобус (м.Біла Церква).

2. Три ведмедя (м.Біла Церква).

3. Мормишка (м.Біла Церква).

4. Пічкур (м.Біла Церква).

5. Дім вікон (м.Біла Церква).

6. Гайок-II (м.Біла Церква).

7. Родина (м.Біла Церква).

8. Вокзальна (м.Біла Церква).

9. Карась (м.Біла Церква).

10. Районний спорткомітет-I (м.Біла Церква).

11. Районний спорткомітет-II (м.Біла Церква).

12. Районний спорткомітет-III (м.Біла Церква).

13. БЦ Аграрний університет-I (м.Біла Церква).

14. БЦ Аграрний університет- II (м.Біла Церква).

15. БЦ Аграрний університет- III (м.Біла Церква).


Команди не з м.Біла Церкви поки не враховуються.


Продовжується реєстрація команд на поплавок, реєструватися можна на нашому форумі http://yurivska-ros.....php?f=5&t=2824 та на цьому форумі
або за тел. 050-448-50-15 Ігор.

Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.


#3

  • Город: Белая Церковь

Отправлено 24 May 2011 - 09:54

Шановні рибалки та усі наші друзі!

Від щирого серця вітаю переможців і призерів змагання "Третя відкрита першість м.Біла Церква з вилову риби поплавцевою вудкою", яке відбулося в Київській області, м.Біла Церква, Томилівський масив, район "Ярмоли" р.Рось - 22 травня 2011 року, а саме:

Команду переможця у командному заліку:
"Рибачок" - м.Біла Церква (6 балів; 10,573кг)
к.Власюк Олексій Миколайович
Власюк Андрій Миколоайович
Чернух Ігор Володимирович

Команду призера за ІІ місце у командному заліку:
"Три Сергія" - м.Біла Церква (19 балів; 5,272кг)
к.Козубенко Сергій Борисович
Костяний Андрій Васильович
Кондратенко Сергій Олексійович

Команду призера за ІІІ місце у командному заліку:
"Три Сашка" - м.Біла Церква (21 бал; 4,002кг)
к.Безушенко Олександр Петрович
Гетьман Олександр Петрович
Рибаков Олександр Костянтинович

Переможця в особистому заліку:
Власюк Андрій Миколайович - м.Біла Церква (2 бала; 3,650кг)

Призера за ІІ місце в особистому заліку:
Чернух Ігор Володимирович - м.Біла Церква (2 бала; 3,554кг)

Призера за ІІІ місце в особистому заліку:
Власюк Олексій Миколайович (2 бала; 3,369кг)

Приз "Фортуна удачі" у розіграші виграв:
Богданець Сергій Ігорович - м.Біла Церква


Протоколи і таблиці по змаганню будуть розміщені найближчим часом на нашому сайті в відповідних розділах.

Коментарії з приводу проведення змагання і ретельний звіт по цьому заходу будуть розміщенні в новинах на нашому сайті.

Слідкуйте за нашими новинами. http://www.yurivska-ros.com.ua/

Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.

#4

  • Город: Белая Церковь

Отправлено 02 June 2011 - 09:26

Шановні рибалки та усі наші друзі!

Ось вже і минула "Третя відкрита першість м.Біла Церква з вилову риби поплавцевою вудкою" і я як завжди дам свій коментар минулим подіям.

Починаємо з критики.

1. До нашого сорому ми не змогли виставити мінімум команд по три спортсмена - чому?
- Команда "Альтаїр" без капітана який поїхав на халтуру не схотів виступати;
- "Глобус" - ведуча команда міста хто куди, один на море, другий на п'янку, третій до жінці яка приїхала";
- "Пічкур" і "Дім Вікон" на рибалку на р.Прип'ять по блату;
- "Карась" - Риндіна Світлана (єдина жінка спортсмен) повезла дітей у м.Бровари, а решта без неї нікуди;
- "Родина" - 21.05.2011 року день народження у капітана яке святкували в Трушках до безпам'яті;
- "Гайок" - Павло Морозов поїхав в командировку;
- "Черевики" капітан Третьяк Володя святкував чийсь ювілей;
- "Гайок-II" капітан Сергій розбив свого джипа - був в траурі;
- "Наутілус" Василь Антонович приїхав пізно з командировки і не встиг сформувати команду;
- "Рибалка+" досі дує губу;
і т.д., а що мені робити, вони всі мене попросили не запрошувати не Білоцерківські команди і в додаток організації які висловили раніше зацікавленість прийняти участь, а саме СК "Росава" (Шинники), спорткомітет райдержадміністрації, Білоцерківський Аграрний Національний Університет України по різноманітним причинам в останній момент відмовилися - тому я приймаю жорстокі умови, надалі участь у змаганнях різного рівня, враховуючи просте кідалово якоби великих спортсменів та їх команд, щоб потім не було соромно за ту позорну кількість учасників для нашого дружнього міста і міцного рибальського Клубу та місцевої рибальської громади.

2. Після головного суддівства подружнього дуети з м.Харьків Дмитра та Ірини Мірошник зрозуміла лінія вимог до судів БМГО "Рибальський Клуб Юр`ївська Рось" і бажано надалі підіймати рівень проведення змагання, але давайте розберемо помилки судів на цьому змаганні і за що Мірошники давали усім припалити. Перше - спортсмени не екіпіровані як того вимагає правила і не мають чи не нарівні вудлища, садки, чоботи, підставки та інше. Друге - невміння користуватися приманкою і невірне прокормлення риби. Третє - вихід із сектора без дозволу суді. Четверте - неуважні до команд судів. П'яте - суді не знають і не читають ретельно "Положення", його зміни і т.д. Шосте - це ж саме "Положення" не читають і спортсмени і виходить, що з "Положенням" ознайомилися Я і Бронік, Діма і Іра, а решта не вчитувалася, а то і не знала що воно потрібно. Але Дмитро дуже люблячі віднісся до наших спортсменів, а я тепер починати буду зі штрафних санкцій і рубати шашкою буду наліво і направо. Да, кстаті і за це що він не жорстокий наші хлопці дуже полюбили (нехай Іра не обижається) Діму Мірошника.

3. Ну і дрібні помилки - трішки вибивалися із графіка, я називав ціну подарункам - Іра сказала, що це не скромно. Головна помилка моя була це не підготовка місць до змагання, я чомусь думав що спортсмени повинні самі косити камиші якщо це їм потрібно, але Дмитро Ростиславович сказав ні - це робота твоя і судів - я сказав, есть товариш майор - виправимося, так воно і буде та вже по ходу проведення я впевнився що він був правий.

4. Суді зони "А" покинули під час обіду свою зону і по команді спортсменам - "Зайняти свої зони" перед другим туром прийшли на свою ділянку і побачили, що місцеві пацани вже встигли покупатися і шугонути бобра який мешкає тут на березі і тихенько сидів при рибалках і втік при купающихся.

Також я получив зауваження по підготовці "Положення" і я думаю, що тепер воно буде після Дмитрової критики ще досконаліше.

Переходимо до позитива та плюсів, якщо порівняти з попереднім змаганням на "Поплавок".

1. Хочу зробити деякі пояснення з приводу важливості приїзду в наш колгосп таких відомих та поважних людей, а саме: одного із засновників ФРСУ, заслуженого суддю національної категорії, старішого і досвідченішого спортсмена рибалку - Двірного Яківа Андрійовича з м.Київ та суддю національної категорії, спортсмена рибалку, патріота ФРСУ і України, фахівця по рибальським дисциплінам - Мірошника Дмитра Ростиславовича та його дружину Ірину Петрівну, красивішу жінку на вроду та душу хоч і невеличку на зріст але духом і фахом дасть фори не одній сотні чоловіків і теж судді першої категорії обидва з м.Харьків. Після приїзду на поплавок таких очікуваних і дорогих нам людей нашому колгоспу зразу було присвоєно звання - "Червонопрапорний".

2. Ми потихеньку влазимо в ФРСУ і як приклад це те, що перед змаганнями був проведений суддівський семінар Яковом Андрійовичем, де наші судді багато що почули хоч вже і судять почти майже чотири роки. А потім були присвоєні звання "Суддя третьої категорії" цим суддям, а саме: Гернаденко Броніславу Володимировичу, Романцову Олегу Миколайовичу, Харову Олегу Івановичу, Хижинському Олександру Григоровичу, Зубенко Юрію Андрійовичу, Палагуте Валерію Васильовичу, Володькину Олександру Вікторовичу та категорія "Суддя другої категорії" - Богданцю Ігорю Васильовичу. Дуже корисна була зустріч з Двірним Я.А. і потрібно сказати що він вже не молода людина але порох є ще в порохівницях, а скільки енергії і по знанню це ходяча енциклопедія, а саме головне вихована і толерантна людина - обов'язково попросимо його приїхати в наступний раз, якщо він нам не відмовить.

Приїзд в Білу Церкву суддівської родини Мірошник із м.Харьків дало потужний поштовх рівню проведення, підготовці, підведення результатів, престижу всього заходу і підняло авторитет не тільки проведенню змагання але і рибальському Клубу і нашому рідному місту Біла Церква.

Мені сьогодні майже досконало зрозуміло як надалі потрібно виставляти ділянку на якій проводиться "Поплавок". Багато що зрозумів по веденню документації в тому числі і Положення, а спілкування на живо з такими рибальськими глибами як Діма і Іра приносить не тільки знання, користь, але і насолоду - начебто кисню надихався, а його хочеться та хочеться. Дуже сподобався хлопцям виважений, спокійний але твердий і красивий голос головного судді змагання Дмитра Ростиславовича який з такою любов'ю розказував спортсменам про поплавцеву вудочку і її історію, міжнародні змагання і абсолютно все що пов'язано з нею як у биту так і в спорті.

А Ірина Петрівна, яка наводила шорах серед спортсменів, бобрів, ворон, глядачів і вболівальників. Спочатку думали, що вона головний суддя але побачили що вона підпорядкована Дмитру Ростиславовичу і подумали раз такий лінійний суддя суворий то Мірошник в обід буде робити розстріл всім порушникам, а вони були. Але все трапилося навпаки і був не тільки смачний обід, а також були фахові поради від Іри та Дмитра, а коли головний суддя принтером після підрахунку через дві хвилини вивів на папір реальні результати, як після першого туру так і після другого чим ввів в неописуємий восторг і шок місцеву рибальську громаду яка звикла часами чекати результату та й ще не завжди вірні - оце для них був Харківський фокус. Оплесками і вигукуваннями вітали Діму і Іру в кінці заходу спортсмени Білої Церкви і мені було приємно бо недалеко від них стояв і я, може і на мою долю трохи було (бо дурень думкою багатіє), а якщо серйозно все було дуже непогано і оці хлопці з Харкова зробили нам справжнє рибальське свято - уклін їм від Белки (як кажуть в Одесі).

А тепер коротко підведемо позитив минулого змагання на поплавок 2011 року.

1. Наші судді пройшли суддівський семінар і отримали суддівське посвідчення ФРСУ у складі восьми чоловік.
2. Мені і організаційному комітету стало зрозуміло як готовити і виставляти зони, сектора для змагання.
3. Мені і суддям стало ясно яким чином зберігати вилов, як проводити зважування і доводити результати до спортсменів.
4. Ми в вийшли на остаточні варіанти ведення документації, а також електронних підрахунків.
5. Змагання пройшли майже без затримок і помилок зі сторони судій і секретаріату - швидко і якісно.
6. Харчування було як завжди на висоті але і погода нас порадувала.
7. Є впевненість тепер запрошувати гостей щоб не було соромно за організацію і проведення.
8. Хочу відмітити дві зіркові команди "Рибачок" і "Три Сашка" які раптом з'явилися на рибальському обрії і засліпили майже таких грандів як команда "Три Сергія".
9. Дуже сподобався виступ настирної молодіжної команди "Bc-city" та особистий результат її капітана Володимира Колодія (Айсберг).
10. 70% спортсменів тримали крупну рибу і тільки з команди "Рибачок" один рибалка спромог узяти двох лящів по півкіло, а решта все залишила в річці. Це говоре про те, що треба вчитися ловити рибу але головне що риба в річці є - це факт.
11. Ну і останнє, треба відмітити що змагання було проведено без пригод, травм і драки. Не виникало майже спірних питань як по проведенню так і по території секторів (зрозуміло дякуючи грамотному суддівству Харьківчан при нашій підтримки).
12. Фільм по поплавку і кошторис буде наданий додатково трішки пізніше, слідкуйте за нашими новинами.

Хочу подякувати абсолютно усім хто приймав участь як спортсменам, а також організував та проводив це змагання - усім ні хвоста, ні луски.

До наступного змагання друзі.

Слідкуйте за нашими новинами.
http://www.yurivska-ros.com.ua/


#5

  • Город: Белая Церковь

Отправлено 02 June 2011 - 09:37

Звіт
про проведення змагання
"Третя відкрита першість м.Біла Церква з вилову риби поплавцевою вудкою"
Київська область, м.Біла Церква,
Томилівський масив, район "Ярмоли",
Нижнє Білоцерківське водосховище по р.Рось
22 травня 2011р.

1. Організатори: БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось", при спільній організації з відділом Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту і Білоцерківським міським центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх".

2. Дата і місце проведення: Київська область, м.Біла Церква, Томилівський масив, в районі "Ярмоли", Нижнє Білоцерківське водосховище по р.Рось 22 травня 2011 року.

В особисто-командному змаганні брали участь: 8 команд, 24 спортсмена, а саме:

1.Три Сергія (м.Біла Церква).
к.Козубенко Сергій Борисович
Костяний Андрій Васильович
Кондратенко Сергій Олексійович

2. Пірати (м.Біла Церква).
к.Брезіцький Петро Олександрович
Бондар Валерій Васильович
Ферт В'ячеслав Григорович

3. Bс-city (м.Біла Церква).
к. Колодій Володимир Володимирович
Нікольніков Владислав Дмитрович
Соколов Олег Владиславович

4. Шалені пінгвіни (м.Біла Церква).
к.Гажала Віталій Юрійович
Сунцов Кирило Сергійович
Ковтун Андрій Ігорович

5. Рибачок (м.Біла Церква).
к.Власюк Олексій Миколайович
Власюк Андрій Миколоайович
Чернух Ігор Володимирович

6. Три Сашка (м.Біла Церква).
к.Безушенко Олександр Петрович
Гетьман Олександр Петрович
Рибаков Олександр Костянтинович

7. ДНС (м.Біла Церква).
к.Богданець Сергій Ігорович
Орел Максим Петрович
Орел Денис Петрович

8. Доктор (м.Біла Церква).
к. Ніколенко Віктор Миколайович
Гриб Олександр Григорович
Бондар Федір Володимирович

Всього командами було виловлено за два тури - 31,235кг.
Реєстраційний внесок: з членів БМГО - 100грн, не з членів БМГО - 150грн.


Керівний склад :
1. Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось " м.Біла Церква - Богданець Ігор Васильович.
2. Секретар БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось " м.Біла Церква - Гернаденко Броніслав Володимирович.
3. Заступник голови спортивного комітету м.Біла Церква - Серьогін Сергій Сергійович.
4. Директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" - Павлюк Костянтин Миколайович.
5. Заступник керівника ФРСУ, заслужений суддя національної категорії - Двірний Яків Андрійович.
6. Керівник рятувально водолазної служби станція "Центральна" м.Біла Церква - Шутий Володимир Павлович.
7. Керівник рятувально водолазної служби станція "Олександрія" м.Біла Церква - Порубанський Володимир Вікторович.

Команда обслуговування:
Головний суддя - суддя національної категорії ФРСУ Мірошник Дмитро Ростиславович (м.Харьків).
Лінійний суддя "А" зони - суддя третьої категорії ФРСУ Володькин Олександр Вікторович (м.Біла Церква).
Лінійний суддя "А" зони - суддя третьої категорії ФРСУ Палагута Валерій Васильович (м.Біла Церква).
Лінійний суддя "В" зони - суддя першої категорії ФРСУ Русанова-Мірошник Ірина Петрівна (м.Харьків).
Лінійний суддя "В" зони - суддя третьої категорії ФРСУ Гернаденко Броніслав Володимирович
(м.Біла Церква).
Лінійний суддя "С" зони - суддя третьої категорії ФРСУ Хижинський Олександр Григорович
(м.Біла Церква).
Лінійний суддя "С" зони - суддя третьої категорії ФРСУ Харов Олег Іванович (м.Біла Церква).
Запасний лінійний суддя - суддя другої категорії ФРСУ Богданець Ігор Васильович (м.Біла Церква).
Запасний лінійний суддя - суддя третьої категорії ФРСУ Романцов Олег Миколайович (м.Біла Церква).
Всього: 9 чоловік.

Концертний виступ:
Тараян Олександр Георгійович (заслужений діяч культури) м.Біла Церква.

Харчування:
1. Головний кухар - Богданець Лариса Петрівна.
2. Кухар - Третьякова Марина Володимирівна.
3. Кухар - Орел Світлана Миколаївна.
Всього: 3 жінки.

Лікар:
Гернаденко Дмитро Миколайович (м.Біла Церква).

Відеозйомка:
Бондаренко Олександр Миколайович (м.Біла Церква).

Фото:
Романцов Олег Миколайович (член БМГО).


3. Спонсори змагання:

Генеральний спонсор:
- спеціалізований рибальський магазин "Глобус" ПП Лемеш Дмитро Анатолійович (м.Біла Церква), всі призи і подарунки для спортсменів і учасників надав на загальну суму 7000 (сім тисяч) гривень - безкоштовно.

Головний спонсор:
- Білоцерківська міська громадська організація "Рибальський клуб Юр`ївська Рось " (м.Біла Церква).

Харчові спонсори:
- ТМ "Дригало" керівник - Дригало Людмила Борисівна, Дригало Василь Антонович (м.Біла Церква).

Телевізійні спонсори:
- ТРК "Крокус1 " виконавчий директор - Ступак Юрій Іванович (м.Біла Церква).
- ТРК "Бест " керівник Варов Володимир Генадійович (м.Біла Церква).

Спонсор озвучення заходу:
- Фірма "Технотрон-авто" керівник - Гура Володимир Олексійович (м.Біла Церква).

Інформаційні спонсори:
- Газета "Гриф" головний редактор - Рабенок Валерій Борисович (м.Біла Церква).
- Газета "Сім`я" головний редактор - Мартинюк Сергій Іванович (м.Біла Церква).
- Газета "Копейка" головний редактор - Никифоренко Антоніна Яківлевна (м.Біла Церква).
- "Головна газета" директор Шуіжбаєва Ганна Юр`ївна, головний редактор Максименко Ірина Миколаївна (м.Біла Церква).
- Бізнес - журнал "Біла Церква" головний редактор - Биковець Андрій Володимирович (м.Біла Церква).
- Громадська-політична газета Київщини "Юр`ївська Земля" головний редактор -Ткач Антоніна Анастасіївна (м.Біла Церква).
- Щотиждневник "Тема" шеф редактор - Яременко Богдан Вікторович (м.Біла Церква).

Спонсори:
- ТОВ "Валтекс" керівник -Жилко Руслан В`ячеславович (м.Біла Церква).
- Рекламно - інформаційне агентство "INFO" керівник - Ямковий Павло Володимирович (м.Біла Церква).
- ТМ "VADIM" керівник - ПП Лукашенко (м.Біла Церква).
- Магазин "Стрілець" директор - Сільнов Олександр Сергійович (м.Біла Церква).
- ПП Цімох Василь Олександрович (м.Біла Церква).

Організаційні спонсори:
- Відділ Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту м.Біла Церква керівник Матвієць Валерій Миколайович.
- Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" м.Біла Церква керівник Павлюк Костянтин Миколайович.
- Обласна Державна рибоохорона інспекція в м.Київі та Київської області дільниця №5 керівник - Порубанський Володимир Вікторович.

4. За підсумками змагання переможець та призери були нагородженні:

Команда переможець у командному заліку, приз - туристичний намет
трьохмісний (кожному) і прикормка для риби 5кг (на команду):
"Рибачок" - м.Біла Церква (6 балів; 10,573кг)
к.Власюк Олексій Миколайович
Власюк Андрій Миколоайович
Чернух Ігор Володимирович

Команда призер за ІІ місце у командному заліку, приз - туристичний матрац двохмісний з електронасосом (кожному) і прикормка для риби 5кг (на команду):
"Три Сергія" - м.Біла Церква (19 балів; 5,272кг)
к.Козубенко Сергій Борисович
Костяний Андрій Васильович
Кондратенко Сергій Олексійович

Команда призер за ІІІ місце у командному заліку, приз - махове
вудлище 5 метрів (кожному) і прикормка для риби 5кг (на команду):
"Три Сашка" - м.Біла Церква (21 бал; 4,002кг)
к.Безушенко Олександр Петрович
Гетьман Олександр Петрович
Рибаков Олександр Костянтинович

Переможець в особистому заліку, приз - махове
вудлище 9 метрів і прикормка для риби 5кг:
Власюк Андрій Миколайович - м.Біла Церква (2 бала; 3,650кг)

Призер за ІІ місце в особистому заліку, приз - махове
вудлище 8 метрів і прикормка для риби 5кг:
Чернух Ігор Володимирович - м.Біла Церква (2 бала; 3,554кг)

Призер за ІІІ місце в особистому заліку, приз - махове
вудлище 7 метрів і прикормка для риби 5кг:
Власюк Олексій Миколайович (2 бала; 3,369кг)

Приз "Фортуна удачі" у розіграші виграв, а саме - туристичний намет
анті москітний і прикормку для риби 5кг:
Богданець Сергій Ігорович - м.Біла Церква

Приз єдиної жінки судді за участь у заході, а саме - махове
вудлище 4 метра:
Русанова-Мірошник Ірина Петрівна (м.Харьків).

Слідкуйте за нашими новинами.
http://www.yurivska-ros.com.ua/

Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось " - Богданець І.В.


#6

  • Город: Белая Церковь

Отправлено 08 June 2011 - 10:38

Шановні рибалки та усі наші друзі!

У розділі "Заходи", "Змагання" за 2011 рік поступив кошторис витрат по заходу "Третя відкрита першість м.Біла Церква з вилову риби поплавцевою вудкою", яке відбулося в Київській області, м.Біла Церква, Томилівський масив, район "Ярмоли" р.Рось - 22 травня 2011 року

http://www.yurivska-...=777&Itemid=445

Він реально відображає тільки грошові надходження і їх цільові витрати. Загальний кошторис витрат цього заходу по справжньому набагато більше, але за рахунок спонсорів і фанатів нашого Клубу, майно яке було застосовано і куплено раніше - дозволило нам здешевити цей захід.

Голова БМГО "Рибальський Клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.

#7

  • Город: Белая Церковь

Отправлено 08 June 2011 - 10:39

Шановні рибалки та усі наші друзі!

У розділі "Фотогалерея" на нашому сайті розташовані 120 фотографій зі змагання "Третя відкрита першість м.Біла Церква з вилову риби поплавцевою вудкою", яке відбулося в Київській області, м.Біла Церква, Томилівський масив, район "Ярмоли" р.Рось - 22 травня 2011 року

- http://www.yurivska-...y=168&Itemid=91

- http://www.yurivska-...y=169&Itemid=91

- http://www.yurivska-...y=170&Itemid=91

- http://www.yurivska-...y=171&Itemid=91

Слідкуйте за нашими новинами.




Каталитические грелки Kovea + бензин в подарок