Перейти к содержимому


Надувные лодки ПВХ Bark, Kolibri, Grif Boat, палатки, тенты, транцевые колеса и другие аксессуары к надувным лодкам
Купить лодку ПВХ Bark
в интернет-магазине BARK.in.ua

“Шукач риб”( ехолокатор , сонар )


Сообщений в теме: 10

#1

    Гость_Anonymous_*
  • OFFLINE

Отправлено 26 December 2007 - 21:54

Цей ехолокатор запроектовано спеціально для рибалок,як любителів так і професіоналів, щоб з'ясовувати форму дна водойми,її глибину,та наявність риб. “Шукач риб” може використовуватися на морі, річці або озері. Використовуючи новітні технології, цей портативний шукач риб - ідеальний інструмент, щоб знаходити для вас” рибні місця”

Використовувати Рибного Шукача можна :
1)ЯК ПОПЛАВЕЦЬ(є в комплекті разом з 11м.кабеля)
2)НА ЛЬОДІ
3)ПРИКРІПИВШИ ДО ЧОВНА (кріплення в комплекті)
Індикатор( з підсвіткою)показує:
Глибину водойми(від 0.6 до 100м
Температуру води
Форму дна
Рибу(при наявності) і глибину її перебування
Залишковий заряд батарейок
Режим звукового повідомлення,при входженні риби в зону обстеження
(з можливістю зміни чутливості)
реклама размещается только по согласованию с администрацией

Ціна – 455 грн.

Каталитические грелки Kovea + бензин в подарок

#2

    Mikhail
  • OFFLINE
  • 3713 сообщений

Отправлено 27 December 2007 - 13:51

картинку бы, желательно не одну.
цена хорошая.

#3

    Гость_Anonymous_*
  • OFFLINE

Отправлено 27 December 2007 - 15:55

фоти є тут: http://photo.i.ua реклама размещается только по согласованию с администрацией

#4

Отправлено 27 December 2007 - 17:14

Единственое что хорошо в этом приборе это цена.. не больше плавающий трансдюсер это полная ерунда едиственое что можно сказать хорошего так это его размеры и цена все остальное сплошные не достакти.. нет четкой картинки.
Он хоть на руском уже??

#5

    Гость_Anonymous_*
  • OFFLINE

Отправлено 27 December 2007 - 18:26

Якщо те,що є можливість запускати датчик на поплавці,є недоліком,то цю функцію можна не використовувати.Це при умові,що ехолот використовувати при березі,з лодки,чи на льоді (кут обзору в нього-45градусів).А коли треба обстежити дно на відстані,то плаваючий трансдюсер скоріше + ніж - .
Чіткість картинки достатня,щоб визначити форму дна.Відрізнити плотву від ляща буде важко :???: Але при входженні риби в зону сканування,крім зображення на дисплеї(буде показана навіть глибина,на якій є риба),спрацює звукова сигналізація.

#6

Отправлено 27 December 2007 - 18:32

Чесгря хіба шо за 445 грн... Достоїнств и сопуцтвующіх удобцтв вбачаю маловастенько....

#7

    Гость_Anonymous_*
  • OFFLINE

Отправлено 27 December 2007 - 19:10

Після св"ят, 14-16 го січня буде нова достава. З цієї партії сьогодні забрали остатнього :-( .Якщо буде цікавити ,можу повідомити про надходження.

#8

Отправлено 27 December 2007 - 19:13

Отталкиваясь от очень небольшого опыта использования эхолота, имхо, как глубиномер за не очень большие деньги пойдет.
за 200$ уже можно более-менее настоящий эхолот взять.

#9

    olegpan
  • OFFLINE
  • 451 сообщений

Отправлено 28 December 2007 - 09:48

Цитата

Отталкиваясь от очень небольшого опыта использования эхолота, имхо, как глубиномер за не очень большие деньги пойдет.
за 200$ уже можно более-менее настоящий эхолот взять.

Если не ошибаюсь, сейчас эхо начального уровня можно взять за 700-800 грн. Типа Игл Куда 128 - у меня такой, для наших условий вполне хватает.

#10

Отправлено 28 December 2007 - 10:02

Цитата

Если не ошибаюсь, сейчас эхо начального уровня можно взять за 700-800 грн. Типа Игл Куда 128 - у меня такой, для наших условий вполне хватает.

У меня тоже.:smile: Но плюс зарядное, плюс аккумулятор, плюс струбцина, ну может еще модель немного другая ( к примеру куда-168, у которой экран чуть пошире) вот 200$ и набежит

#11

    olegpan
  • OFFLINE
  • 451 сообщений

Отправлено 28 December 2007 - 11:18

Цитата

Цитата

Если не ошибаюсь, сейчас эхо начального уровня можно взять за 700-800 грн. Типа Игл Куда 128 - у меня такой, для наших условий вполне хватает.

У меня тоже.:smile: Но плюс зарядное, плюс аккумулятор, плюс струбцина, ну может еще модель немного другая ( к примеру куда-168, у которой экран чуть пошире) вот 200$ и набежит

Да, о дополнениях не подумал, у меня струбцина понемногу умирает, надо обновлять....уже стремновато оставлять ее даже на средней скорости.




Каталитические грелки Kovea + бензин в подарок