Разместите где есть возможность.
З приходом пожежонебезпечного періоду в Україні, мисливців знову звинуватили у необережному поводженні з вогнем та перенесли відкриття сезону полювання, тоді як інші категорії громадян як відпочивали на природі з використанням вогню, так і відпочивають.
Вже не вперше влада з приходом пожежонебезпечного періоду розглядає як перший протипожежний захід — перенесення відкриття сезону полювання. Відразу у очах суспільства мисливець постає як злісний палій, якого треба якнайшвидше ізолювати у пожежонебезпечний період.
Що це? Некомпетентність? Службова недбалість чи цілеспрямований захід для знищення мисливського господарства через дискредитацію мисливців у очах суспільства? Як би там не було, а фактично все виглядає так, наче б то мисливці — це перші палії, яким треба обмежити доступ до природи у разі настання пожежонебезпечного періоду, оскільки саме вони найнебезпечніша та найненадійніша у пожежному відношенні категорія громадян.
А що ж насправді?
А насправді туристи, рибалки та просто відпочиваючі як знаходились в угіддях (угіддя — це не тільки ліси, це також луки, озера, річки, поля, де й відбувається полювання на пернату дичину), так і знаходяться. Як готували вони їжу на вогні, так і готують.
При цьому що являю собою заборона полювання? Це заборона знаходитись в угіддях зі зброєю. А без зброї ті ж мисливці у якості рибалок та туристів можуть знову знаходитись в угіддях та розводити багаття. І що ж виходить? У пожежах винувата зброя, а не люди? Але ж згідно з розпорядженням влади обмежують права саме людей, а не шматків заліза.
Гірше того, мисливці можуть полювати усього 3 дні на тиждень, крім того ходять на полювання регулярно далеко не всі, а лише відсотків 50 від загальної кількості. У той же час просто громадяни можуть відпочивати на природі із застосуванням вогню усі сім днів на тиждень на берегах річок та озер, на луках та ніхто їм нічого не забороняє. Чисельність відпочиваючих в угіддях кожний день набагато значніша.
Обмеження полювання у пожежонебезпечний період, до речі, проходить не у лісових масивах, а у полях, та водно-болотних угіддях.
Замість того, щоб ужити дієвих заходів по попередженню пожеж та задіяти мисливців для моніторингу займань, влада вдається до найдешевшого заходу: паперового перенесення термінів, коли людям дозволять носити з собою зброю. Чиновникам навіть на думку не спадає, що мисливці — це перша категорія громадян, яким не байдужа доля фауни, поголів'я якої згорає разом з пожежами на полях, луках, болотах.
Зброя - не пожежонебезпечна.
Мисливець — це така сама людина, як і інші, яка вимагає поваги своїх законних прав. Вибіркові обмеження прав мисливців паплюжать демократичні засади взагалі.
Сообщение отредактировал Leman: 07 August 2012 - 19:54